Czech
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Informace, které shromažďujeme, jsou vaše jméno, fakturační a dodací adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, e-mailové adresy odkazů a informace o kreditní kartě. Data jsou uložena v zabezpečené databázi a přístupná pouze prostřednictvím webmastera s osobními kódovanými informacemi. Pokud chcete, aby informace byly opraveny nebo odstraněny, můžete nám kdykoli zaslat e-mailem a dejte nám vědět, co byste chtěli. Všechny požadavky jsou dokončeny včas a potvrzení je odesláno na váš e-mail, jakmile splníme Vaši žádost.
Naše zásady ochrany osobních údajů jsou přísné a vždy dodržovány. Můžete si být jisti, že veškeré informace poskytnuté na našich stránkách zůstávají navždy důvěrné. Tím, že vás informujeme o našich zásadách, prosazujeme důvěru a důvěru všem, kteří poskytují informace, ať už se jedná o nákup nebo žádost o konkrétní informace ao registraci.
Při zadávání objednávky nebo jiné žádosti použijeme pouze informace, které nám poskytnete o sobě, pouze proto, abychom vyhověli požadavku na Vaši spokojenost. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou případů, kdy je tato žádost dokončena. Stejně jako informace, které poskytnete ohledně někoho jiného, ​​děláme při objednávce pouze za účelem odeslání produktu a potvrzení doručení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou případů, kdy je potřeba provést objednávku.
Můžete požádat o odstranění nebo smazání všech informací o vás. Chcete-li chránit vaše soukromí a bezpečnost, přijmeme přiměřené kroky k ověření vaší identity předtím, než udělíte přístup nebo opravíte.
K odpovědi na e-mail, který obdržíme, použijeme e-mailové adresy. Tyto adresy nejsou používány k jinému účelu a nejsou sdíleny s externími stranami. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu, udrželi správnost údajů a zajistili správné používání informací, zavedli jsme fyzické, elektronické a řídící postupy, abychom zabezpečili a zajistili informace, které shromažďujeme online.
zpět